Loading

Pre deti

Pre deti a mládež máme k dispozícii na výber rôzne aktivity. Či už ide o detské ihrisko so šmýkačkami, hojdačkami a trampolínou v horskom prostredí penziónu, detský kútik pre menších s obľúbeným guličkovým bazénom a množstvom hračiek, alebo teenage chill out zóna s billiardom a Xbox, každé dieťa si príde na svoje. Okrem toho slnečné momenty môžu naplno využiť aj na našich športoviskách.

Športoviská

Náš penzión poskytuje vďaka skvelej polohe množstvo druhov vyžitia. Na svoje si tu prídu milovníci turistiky, dobrej lyžovačky, prechádzok, rôznych atrakcií, ako aj využitia možností v našom penzióne. Veľká lúka poskytuje nielen deťom, ale aj dospelým možnosť zahrať si loptové hry, mini futbal, nohejbal a pod. Poskytujeme možnosť zapožičania športových potrieb a bicyklov pre aktívnych objaviteľov nových cyklotrás.

Letné aktivity v okolí

Chcete zažiť leto plné zážitkov? Penzión Bystrinka je ideálnym miestom odkiaľ je všade blízko. Či už ste nadšencom relaxu vo wellness, ktoré poskytuje, alebo aktívny športovec, ktorý rád prebáda cyklistické cestičky, splaví Hron, alebo navštívi hory, každý si tu príde na svoje. Navštívte Bystriansku jaskyňu, Jaskyňu mŕtvych netopierov, vyvezte sa lanovkou na Chopok. S nami sa nudiť nebudete.

Zimné aktivity v okolí

Či už ste s priateľmi, rodinou, lyžiar expert, alebo začiatočník penzión Bystrinka poskytuje svojou polohou možnosť zažiť lyžovačku v nejednom lyžiarskom resorte (Jasná Nízke Tatry, Ski resort Tále, lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom). Po dobrej lyžovačke sa môžete ohriať v horskom wellness, ktorý sa nachádza priamo v penzióne Bystrinka. Ak nie ste nadšencom lyžovačky stále máte možnosť zažiť nezabudnuteľnú dovolenku, a to vďaka návšteve jaskýň, skanzenu, hradu, pralesa, či vybrať sa na turistiku.