Loading
JÓGA POBYT

Jóga & wellness

Nájdi oddych a rovnováhu tela a mysle spojením welness pobytu s cvičením jógy s úspešnou autorkou knihy "Jógujeme po anglicky" Dominikou.
Blahodárne účinky jógy spočívajú v zharmonizovaní vitálnych funkcíí tela a psychiky. Pomáha odbúrať stres, posilniť imunitný systém, pozitívne ovplyvňuje pohybový, endokrinný a nervový systém a mnoho ďalších benefitov ...

V cene balíka:
- hodiny jógy 2 x denne s certifikovanou lektorku (ranná a večerná jóga)
- ubytovanie v komfortnej 2-lôžkovej izbe
- polpenzia (raňajky formou švédskych stolov, alebo rozšírené kontinentálne raňajky, večera formou bufetu, alebo výberom z menu)- možná úprava formy stravovania v závislosti od aktuálneho nariadenia vlády v zmysle opatrení voči COVID-19
- vstup do horského wellness Bystrinka: relaxačná miestnosť s lehátkami a krbom, vonkajšia vírivka, 2 vonkajšie sauny, fínska sauna Discovery, aromaterapia so svetelnou terapiou Sphere, vonkajšia ochladzovacia kaďa, ochladzovacia sprcha
- zapožičanie županu
- parkovanie
- detské ihrisko a športoviská
- neobmedzené WIFI
* Cena nezahŕňa: miestna daň za ubytovanie (0,70 Eur/osoba/noc)

Program:
Denne:
7:30-8:30 ranná jóga
17:00-18:00 jóga
V priebehu dňa priestor na individuálne výlety do okolia (Bystrianska jaskyňa, Chopok, Ďumbier, Dedečkova chata, Čiernohronská železnička ... )

Namasté!

Za joga lekcie, ich priebeh, časové rozvrhnutie počas pobytu, štýl a priebeh lekcií je zodpovedný joga inštruktor počas pobytu. Vyhradzujeme si právo zmeniť osobu inštruktora jogy v prípadoch, keď sa z vážnych dôvodov inštruktor jogy nemôže na pobyte zúčastniť.
V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie si vyhradzujeme právo zmeniť termín konania jóga pobytu. Ak sa z vážnych dôvodov nezúčastníte na jóga pobyte v termíne konania, uhradená záloha Vám neprepadá, ale môžete ju využiť na rekreáciu v našom penzióne vo Vami zvolenom termíne podľa dostupných kapacít.

Platobné podmienky:
Pre potvrdenie Vašej rezervácie sa hradí záloha vo výške 50% z celkovej ceny pobytu bankovým prevodom. Platobné údaje Vám zašleme e-mailom ako odpoveď na Vašu objednávku. Zvyšná čiastka sa hradí po zrealizovaní pobytu na recepcii v hotovosti/platobnou kartou.